© 2012 Tring Dixhital Europė, Dizajnoi B. Gajtani
Paguani online shpejt dhe sigurtė me
KONTAKT  & PYETJE TEKNIKE


   
Faqja e parė > Kontakti > Kontakti
FAQJA E PARĖ     KANALET     ABONIMI     PĖR KLIENTIN      KONTAKTI               
PROMO
Kerkojm perfaqesues ne keto Shtete:
Belgjik, Luksemburg, Holand, Danimark, Finland, Norvegji, Qeki,
Per me shume info na kontaktoni .
Tring Dixhital Europe
Turnhallerstr. 22
73054 Eislingen
Deutschland
Tel.:   +497161-956 222 7
Mob.: +49176-4203 96 77
E-Mail: info@tring-tv.eu
Orari i Punės
E Hėnė - Premte 10:00 - 19:30
E Shtune   13:00 - 18:00
Webmail